Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Авто килимки ТМ “Stingray” виробляються з високоякісної сировини без характерного для гуми неприємного запаху, гума еластична при низьких температурах, витримує тривалий термін експлуатації.
Висота борта авто килимків ТМ “Stingray” 12 мм, це відповідає європейським стандартам. Цієї висоти достатньо для якісного захисту підлоги салону автомобіля від вологи та бруду.
Особливістю передніх авто килимків ТМ “Stingray” є наявність підсиленого “підп’ятника”, а також потовщення гуми в місцях найбільшого зносу.
На більшості моделей килимків водія виконана так звана “Лапа” , вона захищає місце відпочинку лівої ноги водія від забруднення.
Шипи на зворотній стороні килимків перешкоджають ковзанню килимів по салону автомобіля.
Влиті гумові або оригінальні пластикові кліпси надійно фіксують килимки в салоні автомобіля.
Розміри авто килимків ТМ “Stingray”, ідеально повторюють форму кузова автомобіля, що дозволяє максимально захистити салон від попадання пилу, бруду та вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stingray |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Uni |
| Марка авто | UNI |
| Модель авто | Універсальні |
| Сумісність | Універсальний |
| Тип комплекту | Гумові килимки в салон |
- Ціна: 193 ₴
- Спосіб упаковки: коробка

